
Az idő relatív... Egy gyermek első életéve pedig látszólag egy pillanat alatt elrepül, mert annyira gyorsan fejlődik. Épphogy megérkezett közénk, máris azt vesszük észre, hogy már nézelődik, kacag, emelgeti a fejét, ismerkedik a világgal. Beindul a mozgásfejlődés, és nincs egy másodpercünk sem, amikor ne kellene rá figyelnünk! Megismerkedik az első falatokkal, és napról napra lenyűgöz minket frissen elsajátított képességeivel!
Mi pedig igyekszünk dokumentálni, a telónkat időben előkapni, hogy megörökítsük ezeket a csodálatos, vissza nem térő pillanatokat. Az én gyerekkoromból alig van fénykép. Egy hasalós babakép, egy kép ovis koromból, aztán már iskolás is lettem. Pedig a saját gyermekeimen is látom, milyen élvezettel veszik elő újra és újra a róluk készült fotókönyvet. Mindig van újabb kérdésük, és csillogó szemmel hallgatják a Róluk szóló történeteket. Amikor a második gyermekem vártam, segített felkészíteni a nagyobbat, milyen lesz a kistesó érkezése. És nem utolsó szempont, hogy boldog vagyok, hogy gyönyörű képeim vannak az elbűvölő gyermekeimről.
Ugye Te is szeretnéd, ha kiváló minőségű, éles fotókon mosolyogna vissza rád a gyermeked, ahol nincs káosz a háttérben?
Akkor jó helyen jársz! Sőt, végre Te is rajta lehetsz a képen!
Igyekszem bennsőséges hangulatot teremteni, és mindent megtenni, hogy a gyermekek és a szüleik is jól érezzék magukat. Természetesen előfordul, hogy ez nem jön össze (pl. a pici nagyon nyűgös fogzás miatt, vagy fáradt, stb.), ilyenkor a szülőkkel közösen keresünk megoldást, hogy végül elkészülhessenek a kívánt képek. Szerencsére ilyen nagyon ritkán szokott előfordulni, amire bizonyítékot is találsz: nyugodtan olvasd el az ügyfeleim visszajelzéseit a FB vagy Google értékelések között!
Kismama fotózáson jártunk Majánál. Nagyon jól éreztük magunkat. Igazán kedves, lelkes, kreatív és végtelenül türelmes csajszi. Amiatt sem kell aggódni, ha valakinek nem megy a pózolás a kamera előtt, mert Maja folyamatosan bátorít és instruál. Így feloldódni is könnyebb volt. Szuper képek készültek!Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Maya szakértelme, precizitása, türelme igazi profikhoz méltó. Bátran ajánlom mindenkinek aki szeretne profi fotókat korrekt áron. Mi rekord gyorsan megkaptuk a képeket amiért nem tudok elég hálás lenni neki.
Első gyerekes anyaként nagyon fontos volt számomra, hogy olyan valaki fotózza a kislányom, akiben megbízom, aki a fotók elkészítésén túl ránk is figyel. Maya, nem túlzok, olyan odafigyeléssel, gondoskodással kezelt miket, és a felmerülő váratlan helyzeteket (pelenka nelkül kisbabát fotózni veszélyes), hogy teljesen biztonságban érezhettük magunkat az egész fotózas alatt. Hálás vagyok! Olyan pillanatokat örökített meg fotón, amik a mai napig a kedvenceim.