
Egyszerűen imádom a karácsony hangulatát! A meghitt fényeket, a gyermekek szemében rejlő várakozást, csillogást, a meglepetés okozta örömet. Ilyenkor minden kicsit meghitté, békéssé válik, a rohanó világ egy pillanatra lelassul. Ki ne szetetné megörökíteni ezt?
Hangulatos enteriőr környezetben várok kicsiket, nagyokat, családokat és párokat egy jókedvű fotózással egybe kötött karácsonyi mókázásra! Nálam nincs mű háttér, minden igazi! Bekuckózhatunk a karácsonyfa alá, tehetünk rá még díszeket, kukucskálhatunk, lovacskázhatunk, szánkózhatunk és hintázhatunk, hogy a gyermekeknek igazi élményt nyújtsunk!
Hiszek az őszinte pillanatokban, és hiszem, hogy boldog leszel, ha a képeimen viszont láthatod!
Kismama fotózáson jártunk Majánál. Nagyon jól éreztük magunkat. Igazán kedves, lelkes, kreatív és végtelenül türelmes csajszi. Amiatt sem kell aggódni, ha valakinek nem megy a pózolás a kamera előtt, mert Maja folyamatosan bátorít és instruál. Így feloldódni is könnyebb volt. Szuper képek készültek!Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Köszönjük szépen a gyors és precíz munkát. Összességében nagyon jól éreztük magunkat nálad, tetszett a kényelmesen berendezett környezet, a közvetlen, barátságos légkör, így egyáltalán nem éreztük magunkat feszülten, el tudtuk magunkat engedni. A képek nagyon jól sikerültek, brutálisan élesek és jó minőségűek. Nagyon tetszett, hogy rutinosan tudtál Lénó babával bánni, így mindenki biztonságban érezhette magát.
Ha nagyobbak leszünk, egész biztosan visszatérünk hozzád családi fotózásra!
Életkép, önfeledt vidámság, játékosság. Ezek a szavak jutnak eszembe először, ha a Mayával történt közös fotózásokra gondolok vissza. Nem feszengtünk, tényleg nevettünk, jól instruált minket. A kislányunk az egészet játéknak fogta fel. A végeredményt pedig örömmel és elégedetten raktuk ki a falra és osztottuk meg a családunkkal.