
Első gyerekes anyaként nagyon fontos volt számomra, hogy olyan valaki fotózza a kislányom, akiben megbízom, aki a fotók elkészítésén túl ránk is figyel. Maya, nem túlzok, olyan odafigyeléssel, gondoskodással kezelt miket, és a felmerülő váratlan helyzeteket (pelenka nelkül kisbabát fotózni veszélyes), hogy teljesen biztonságban érezhettük magunkat az egész fotózas alatt. Hálás vagyok! Olyan pillanatokat örökített meg fotón, amik a mai napig a kedvenceim.
Maya nagyon felkészülten érkezett hozzánk, pillanatok alatt kellemes légkört teremtett. A fotózás végig nagyon jó hangulatban telt, pár hetes kislányunk is nagyon jól viselte, Mayaval az első pillanattól kezdve megvolt az összhang. Az elkészült képek a mai napig nagyon kedvesek számunkra, a lakásunk díszei, és mindig mosolyt csalnak az acunkra, ha rájuk nézünk.
Nagyon szépen köszönjük a fotókat, elégedettek vagyunk a végeredménnyel. Csodaszép rajtuk a kislányunk! Nagyon figyelmes voltál végig a fotózás során és gondosan bántál a gyermekünkkel. Ajánlani fogunk az ismerőseinknek, akik szeretnék megörökíteni a babavárással és az újszülött babával járó szépségeket.