Kedves Érdeklődő!
Ha itt jársz, biztos vagyok benne, hogy a tökéletes ajándékot keresed valamelyik szeretted számára. Szeretnélek megerősíteni, hogy jó helyen jársz, hiszen egy fotózásnak szinte mindenki örül:
Bármilyen alkalomra tökéletes!
Nézd meg a referenciáimat, és ha meggyőztek, keress bizalommal!
Maya nagyon barátságos volt és kezdésnek megmutatott mindent. Így a gyerekek is hamar feloldódtak. Először megbeszéltük, hogy milyen képeket szeretnék. Ez alapján ő is javaslatokat tett, hogy hogyan lehetne még jobb. A fotók hamar elkészültek és sokkal jobbak lettek, mint reméltem. Sikerült elkapnia a srácok igazi vagány arcát.
Köszönjük szépen a gyors és precíz munkát. Összességében nagyon jól éreztük magunkat nálad, tetszett a kényelmesen berendezett környezet, a közvetlen, barátságos légkör, így egyáltalán nem éreztük magunkat feszülten, el tudtuk magunkat engedni. A képek nagyon jól sikerültek, brutálisan élesek és jó minőségűek. Nagyon tetszett, hogy rutinosan tudtál Lénó babával bánni, így mindenki biztonságban érezhette magát.
Ha nagyobbak leszünk, egész biztosan visszatérünk hozzád családi fotózásra!
Első gyerekes anyaként nagyon fontos volt számomra, hogy olyan valaki fotózza a kislányom, akiben megbízom, aki a fotók elkészítésén túl ránk is figyel. Maya, nem túlzok, olyan odafigyeléssel, gondoskodással kezelt miket, és a felmerülő váratlan helyzeteket (pelenka nelkül kisbabát fotózni veszélyes), hogy teljesen biztonságban érezhettük magunkat az egész fotózas alatt. Hálás vagyok! Olyan pillanatokat örökített meg fotón, amik a mai napig a kedvenceim.